Projekt w mediach

Tak często jak możemy opowiadamy o podróżowaniu, a właściwie o spełnianiu marzeń, bo to najistotniejsze w projekcie Jedziemy Po Wolność. Nasze słowa pojawiły się w wielu mediach, za co serdecznie dziękujemy! 

jedziemy po wolnosc media

 

Sponsorzy i partnerzy

Organizacja podróży to nie lada wyzwanie zarówno dla naszych umiejętności organizacyjnych jak i naszych portfeli. Podróże te nie odbyłyby się gdyby nie wsparcie instytucji i przedsiębiorstw. Serdecznie dziękujemy za współprace i zaufanie! 

Współpraca

Jeśli jesteś przedstawicielem firmy, mediów lub instytucji, która jest zainteresowana współpracą, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Na pewno wspólnie zrobimy świetne rzeczy! 🙂 Zapraszamy do zakładki kontakt

Martyna Lorbiecka Mikołaj Gajda
Nazywamy się Martyna Lorbiecka i Mikołaj Gajda i witamy Cię serdecznie na naszym blogu podróżniczym. Rozgość się i poczytaj o naszym sposobie na podróżowanie, pełne otwartości dla drugiego człowieka który staje na naszej podróżniczej drodze. Opisujemy nasze podróże duże i małe oraz doświadczenia, które dzięki nim zdobywamy. Usiądź wygodnie i przygotuj się do podróży. Uwaga! 3,2,1… Jedziemy Po Wolność!