Książka
„Jedziemy Po Wolność – dziennik podróżniczy. Trzy wyprawy”

 

Kto nie marzył o tym by latać jak ptak?

By szybować ponad rzeczywistością?

By poczuć powiew wiatru we włosach i łapać promienie słońca?

Trzy lata temu zapragnęliśmy odczuwania pełni wolności, której szukaliśmy w podróżowaniu. Postanowiliśmy kupić starego Fiata
125p i objechać Polskę dookoła, po drodze poznając, odkrywając i doświadczając. Chcieliśmy również budować własną definicję „wolności” pytając poznanych po drodze osób czym dla nich ona jest. Rok później po nieudanej próbie zorganizowania europejskiej wyprawy, spakowaliśmy sakwy rowerowe i ruszyliśmy na fascynujący nas wschód Polski. Po drodze remontowaliśmy plebanię, tańczyliśmy do białoruskiego disco i cieszyliśmy się każdą chwilą.

Po dwóch latach przygotowań, w końcu udało się nam kupić za
4000 zł 32-letniego busa Volskwagena T3, którym dotraliśmy na Gibraltar, odkrywając po drodze kraje Europy Zachodniej. Cofaliśmy naszego busa na niemieckiej autostradzie, naprawialiśmy go z polskimi kierowcami ciężarówek, silnik odmawiał nam posłuszeństwa na hiszpańskiej pustyni, zostaliśmy podejrzani przez hiszpańską policję o posiadanie narkotyków, zostaliśmy okradzeni na Gibraltarze.
Po trzech latach podróżowania, mamy w sercu wiele śladów. Śladów przeżytych wypraw, poznanych ludzi, chwil i doświadczeń. W Twoje ręce oddajemy nasz osobisty dziennik podróżniczy, opisujący każdą z wypraw i naszą podróż ku wolności. Usiądź wygodnie i przygotuj się do podróży. 3, 2, 1… Jedziemy Po Wolność

 

Napisz do nas na adres mailowy (jedziemypowolnosc@gmail.com) w tytule maila wpisując „Książka”. W treści wpisz adres do wysyłki. W odpowiedzi wyślemy numer do przelewu bankowego.

Koszt książki: 40 zł
Koszt przesyłki: 9 zł

Przesyłka Pocztą Polską ekonomiczną priorytetową.

W przypadku zainteresowania dedykacją prosimy o zawarcie takiej informacji w mailu.

 

Martyna Lorbiecka Mikołaj Gajda
Nazywamy się Martyna Lorbiecka i Mikołaj Gajda i witamy Cię serdecznie na naszym blogu podróżniczym. Rozgość się i poczytaj o naszym sposobie na podróżowanie, pełne otwartości dla drugiego człowieka który staje na naszej podróżniczej drodze. Opisujemy nasze podróże duże i małe oraz doświadczenia, które dzięki nim zdobywamy. Usiądź wygodnie i przygotuj się do podróży. Uwaga! 3,2,1… Jedziemy Po Wolność!