Jeśli tutaj trafiłeś to zapewne chciałbyś się dowiedzieć o co w ogóle tutaj chodzi…. Kim jesteśmy, dlaczego podróżujemy starym busem o imieniu Bogdan i dlaczego tak uczepiliśmy się wolności. Mamy dla Ciebie dobrą informację! Dowiesz się tutaj wszystkiego czego chcesz o nas i o naszym blogu podróżniczym. Kliknij w zdjęcie, które przekieruje Cię do odpowiedniej strony. A jeśli zabrakło jakiejś informacji… spytaj w komentarzu! 🙂

 

 

O projekcie

Znajdziesz tutaj informacje o historii projektu Jedziemy Po Wolność, jego założeniach i wyprawach, które odbyliśmy. 

 

My

Tutaj dowiesz się kilku informacji o autorach bloga i projektu Jedziemy Po Wolność, czyli o nas – Martynie i Mikołaju 🙂 

 

Czym podróżujemy

Warto tu zajrzeć! Poczytasz o naszym pierwszym podróżniczym wehikule jakim był Fiat 125p, oraz o Bogdanie – busie którym obecnie podróżujemy. 

 

Partnerzy i media

Organizacja naszych podróży byłaby znacznie trudniejsza gdyby nie wsparcie partnerów, którzy nam zaufali, za co serdecznie dziękujemy. Dzięki mediom staramy się również zarażać innych ludzi miłością do świata! 

Martyna Lorbiecka Mikołaj Gajda
Nazywamy się Martyna Lorbiecka i Mikołaj Gajda i witamy Cię serdecznie na naszym blogu podróżniczym. Rozgość się i poczytaj o naszym sposobie na podróżowanie, pełne otwartości dla drugiego człowieka który staje na naszej podróżniczej drodze. Opisujemy nasze podróże duże i małe oraz doświadczenia, które dzięki nim zdobywamy. Usiądź wygodnie i przygotuj się do podróży. Uwaga! 3,2,1… Jedziemy Po Wolność!